KONST / Litografier / Färglitografi 14342122
nr 1434 2122
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad HC 2/50, daterad -77, Djurgårdsbåt. Färglitografi, bildmått: 40x51, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:25:05
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann